Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

EU-OSHA infoseminar Tartus: Ohtlikud ained - kuidas hinnata riske?

 

Seekordne infopäev püüab olla võimalikult praktiline.

 

Teeme koos läbi ohtliku kemikaali riskide hindamise nii, nagu see päriselt olema peaks.

 

Vaatame kolme erineva kemikaali riskide hindamist -  ehk on siis tulevikus ka teiste ohtlike kemikaalide riskide hindamine kergem, sest kõige paremini õpime just ise läbi tehes.

 

Privaatsusteave: teavitusüritusele osalemiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi, ettevõtte/asutuse nimi ning e-posti aadress. Soovitud andmeid kogume vaid selleks, et saaksime Teile edastada teavitusüritusega seotud infot, täiendavaid materjale, samuti saadame e-postile ka teavitusürituse kohta tagasiside küsimustiku.

 

Teil on hiljem õigus nõusolek tagasi võtta, kirjutades e-aadress,  kuid sellisel juhul ei saa Tööinspektsioon võimaldada Teile koolitusega seotud informatsiooni.

 

Ettevõtte/asutuse nime kogume sellepärast, et hinnata, kas Tööinspektsioon on soovitud sõnumitega saanud sihtgrupi tähelepanu.

 

Juhime tähelepanu, et  üritusel võidakse teha fotosid, mida kajastatakse Tööinspektsiooni meediakanalites.

EU-OSHA infoseminar ohtlikest ainetest ja riskide hindamisest toimub 30. augustil kell 11-14 Tartus Aparaaditehases (Kastani 42). NB! kell 14 järgneb kerge lõuna!

Infoseminar on tasuta

There are 5 questions in this survey.
Registreerumine
(This question is mandatory)
Ees- ja perekonnanimi
(This question is mandatory)
Asutus
Ametikoht
(This question is mandatory)
E-posti aadress