17.09 „Töötervishoid ja tööohutus hotellinduses ja spaades. Tööaeg“ Tallinnas


2018. aasta esimene sihtkontroll viidi läbi SPA-teenuseid pakutud ettevõtetes (ilukliinikud, hotellid, tervisekeskused). Sihtkontrolli fookus oli suunatud selle valdkonna töötajate töökeskkonna ohuteguritele: füüsiline koormus, kokkupuude ärritavate kemikaalidega, ekstreemsed temperatuurid. Infohommikul tutvustatakse sihtkontrolli tulemusi ja arutatakse töökeskkonna parendamise teemadel.

Infohommik on osalejatele tasuta. Infohommik toimub eesti keeles 

Privaatsusteave: teavitusüritusele osalemiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi, ettevõtte/asutuse nimi ning e-posti aadress. Soovitud andmeid kogume vaid selleks, et saaksime Teile edastada teavitusüritusega seotud infot, täiendavaid materjale, samuti saadame e-postile ka teavitusürituse kohta tagasiside küsimustiku.

Teil on hiljem õigus nõusolek tagasi võtta, kirjutades e-aadressile ti@ti.ee,  kuid sellisel juhul ei saa Tööinspektsioon võimaldada Teile koolitusega seotud informatsiooni.

Ettevõtte/asutuse nime kogume sellepärast, et hinnata, kas Tööinspektsioon on soovitud sõnumitega saanud sihtgrupi tähelepanu.

Tööinspektsiooni infohommikuid korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel. Teie kohta kogutud andmeid säilitame programmi kontrolliperioodi lõpuni.

Juhime tähelepanu, et  üritusel võidakse teha fotosid, mida kajastatakse Tööinspektsiooni meediakanalites.

„Töötervishoid ja tööohutus hotellinduses ja spaades. Tööaeg“ infohommik toimub 17. septembril kell 10.00-12.00 Tallinnas (Tööinspektsiooni kontor, Mäealuse 2/3)

Regsitreerumine

Ees- ja perekonnanimi
Asutus
E-posti aadress