Hoiatus: JavaScripti kasutamine on teie veebilehitsejas keelatud. Te ei pruugi saada vastata kõikidele küsimustele. Palun kontrollige võimalusel oma veebilehitseja seadeid.

Infohommik "Summeeritud tööaeg ja töötasu" 8.12.2020

Privaatsusteave: teavitusüritusel osalemiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi, ettevõtte/asutuse nimi ning e-posti aadress. Soovitud andmeid kogume vaid selleks, et saaksime Teile edastada teavitusüritusega seotud infot, täiendavaid materjale, samuti saadame e-postile teavitusürituse kohta tagasiside küsimustiku. Teil on hiljem õigus nõusolek tagasi võtta, kirjutades e-aadressile ti@ti.ee, kuid sellisel juhul ei saa Tööinspektsioon võimaldada Teile infohommikuga seotud informatsiooni. Ettevõtte/asutuse nime kogume sellepärast, et hinnata, kas Tööinspektsioon on soovitud sõnumitega saanud sihtgrupi tähelepanu. Tööinspektsiooni infohommikuid korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel. Teie kohta kogutud andmeid säilitame programmi kontrolliperioodi lõpuni. 

 

 

Infohommik "Summeeritud tööaeg ja töötasu" toimub veebiseminari vormis 8. detsembril kell 9.45-12.00 Zoom keskkonnas. 

Lektoriks on Tööinspektsiooni ennetusosakonna juhataja Kaire Saarep . 

Registreeri end siin hiljemalt 4. detsembriks. Veebiseminaril osalemiseks saadetakse link registreerumisel märgitud e-posti aadressile.

Registreerumine
(See küsimus on kohustuslik)
Ees- ja perekonnanimi 
(See küsimus on kohustuslik)
Asutus
(See küsimus on kohustuslik)
E-posti aadress