Hoiatus: JavaScripti kasutamine on teie veebilehitsejas keelatud. Te ei pruugi saada vastata kõikidele küsimustele. Palun kontrollige võimalusel oma veebilehitseja seadeid.

"Ohtlikud ained töökohal - mis need on?" Tartu

 

Käsitletavad teemad: ohtlikud kemikaalid; sagedasemad rikkumised; kutsehaigestumised; kantserogeenid; sihtkontrollide tulemused.

Privaatsusteave: teavitusüritusele osalemiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi, ettevõtte/asutuse nimi ning e-posti aadress. Soovitud andmeid kogume vaid selleks, et saaksime Teile edastada teavitusüritusega seotud infot, täiendavaid materjale, samuti saadame e-postile ka teavitusürituse kohta tagasiside küsimustiku.

Teil on hiljem õigus nõusolek tagasi võtta, kirjutades e-aadress,  kuid sellisel juhul ei saa Tööinspektsioon võimaldada Teile koolitusega seotud informatsiooni.

Ettevõtte/asutuse nime kogume sellepärast, et hinnata, kas Tööinspektsioon on soovitud sõnumitega saanud sihtgrupi tähelepanu.

Tööinspektsiooni infohommikuid korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel. Teie kohta kogutud andmeid säilitame programmi kontrolliperioodi lõpuni.

Juhime tähelepanu, et  üritusel võidakse teha fotosid, mida kajastatakse Tööinspektsiooni meediakanalites.

Infohommik "Ohtlikud ained töökohal – mis need on?" toimub 30.augustil, kell 9.30-12.00, Tartus, Hektor  Desing Hostel (Riia tänav 26).

There are 4 questions in this survey.
Regsitreerumine
(See küsimus on kohustuslik)
Ees- ja perekonnanimi
(See küsimus on kohustuslik)
Asutus
(See küsimus on kohustuslik)
E-posti aadress