Infohommik "Füsioloogilised ohutegurid: jalgadel töö" ,Pärnu


Inimene viibib kolmandiku oma elust tööl. Töötegemine ei tohi olla koormav ning peab andma meile nii emotsionaalset kui ka füüsilist rahulolu. Samas on aga selge, et kui töötada pikaajaliselt ühes asendis, võib see mõjutada tervist. Nii võib liiga koormavaks osutuda ka esmapilgul ohutuna ja mugavana näiv töö jalgadel. Tööinspektsiooni infohommik annab vastuse küsimusele, millist mõju inimese tugi- ja liikumissüsteemile avaldab pikaajaline jalgadel töötamine. Kuidas probleemi ära tunda, milline võiks olla tõenäosus tervise kahjustuseks ning kuidas vältida kahjulikku mõju.

Tööinspektsiooni infohommmikul räägivad töötervishoiuarstid, kelle igapäevatöö on tööga seotud haigestumiste avastamine ning soovituste andmine probleemi vältimiseks.

Infohommikul osalemine on tasuta. Infohommik toimub eesti keeles.

Tööinspektsiooni infohommikuid korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel.

 

Infohommik "Füsioloogilised ohutegurid: jalgadel töö" toimub Estonia Resort Hotel & Spa konverentsikeskuses (A.H. Tammsaare 4a/6, Pärnu) 23.08.2017 kell 10.00-13.00
 

Regsitreerumine

Ees- ja perekonnanimi
Asutus
E-posti aadress
Peidetud küsimus
Peidetud valik