Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

EU-OSHA filmipärastlõuna Tartus 9. oktoobril

EU-OSHA ja Tööinspektsioon kutsuvad taas filmipärastlõunale. Välismaale tööle minek tähendab suuremat sissetulekut, mitmekesisemat kogemust. Mida aga tähendab võõrsil töötamine inimesele, kelle pere on kaugel kodumaal? Kuidas tulla toime üksindustundega ja murega koduste pärast? Neil teemasid käsitleb film „Marina“, mis võitis 2018. aastal Leipzigi rahvusvahelisel dokumentaalfilmide festivalil parima tööteemalise dokumentaalfilmi auhinna. Filmile järgneb arutelu ning kohvilaud.

Filmipärastlõuna Tartus toimub 9. oktoobril kell 15 kinos Cinamon

Privaatsusteave: teavitusüritusel osalemiseks on vajalik Teie ees- ja perekonnanimi, ettevõtte/asutuse nimi ning e-posti aadress. Soovitud andmeid kogume vaid selleks, et saaksime Teile edastada teavitusüritusega seotud infot, täiendavaid materjale, samuti saadame e-postile teavitusürituse kohta tagasiside küsimustiku. Teil on hiljem õigus nõusolek tagasi võtta, kirjutades e-aadressile ti@ti.ee, kuid sellisel juhul ei saa Tööinspektsioon võimaldada Teile koolitusega seotud informatsiooni. Ettevõtte/asutuse nime kogume sellepärast, et hinnata, kas Tööinspektsioon on soovitud sõnumitega saanud sihtgrupi tähelepanu. Tööinspektsiooni infohommikuid korraldatakse Euroopa Sotsiaalfondi toetuse andmise tingimuste „Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine 2014-2020“ toel. Teie kohta kogutud andmeid säilitame programmi kontrolliperioodi lõpuni. Juhime tähelepanu, et üritusel võidakse teha fotosid, mida kajastatakse Tööinspektsiooni meediakanalites.  

Registreerumine
(This question is mandatory)
Ees- ja perekonnanimi
(This question is mandatory)
Asutus
(This question is mandatory)
E-posti aadress